Portál duelonline.cz nabízí v oblasti pronájmu serverů srovnatelné služby s předními poskytovateli na tomto trhu. Proč tedy hostovat data ekonomického systému DUEL na serverech portálu duelonline.cz a ne v konkurenčním a i zdánlivě levnějším prostředí?

Tam, kde konkurence se svými službami končí, portál duelonline.cz začíná.

Umístění serverů v technologicky vyspělém a profesionálním datacentru, které obsahuje propracované bezpečnostní a záložní systémy spolu s non-stop servisními službami, považujeme za standard a navíc:

Servery předáváme ve stoprocentně připraveném stavu

Na serverech není třeba nic doinstalovávat, nastavovat, konfigurovat, upravovat, ladit nebo vykonávat podobné úkony spojené s nasazením operačního systému, SQL serveru, zabezpečení a programu DUEL.

Víme, co má DUEL rád

Kamarádíme se s DUELem téměř deset let a zajišťujeme online komunikaci a správu dat společnostem s největšími licencemi této aplikace.

Úzce spolupracujeme s vývojovým týmem programu DUEL

Veškeré novinky známe dříve, než se objeví v nové verzi programu. Reagujeme tak na aplikační změny s předstihem a nečekáme, až nás s nimi seznámíte.

Jsme připraveni na krizové situace

Detailní znalost programu DUEL a jeho databází, sahající až na úroveň jednotlivých polí v tabulkách a jejich integrity, nám umožňuje řešit i ty nejsložitější opravy a havárie, které kdy mohou nastat.

Nenutíme vás běhat od čerta k ďáblu

Pokud se objeví problém, který je na hranici námi poskytovaných služeb a služeb, které nabízí program DUEL, řešíme je díky úzké vazbě rovnou se společností Ježek software a neříkáme vám: „Zavolejte si na DUEL, my s tím nemáme nic společného."

Výhod spojených s dokonalou znalostí toho, oč se staráme, je celá řada. Požádejte o testovací účet na jeden měsíc zdarma a přesvědčte se sami o kvalitách služeb portálu duelonline.cz .

Duelonline

Objednávky:

obchod@duelonline.cz
+420 777 116 484

Portál duelonline.cz:

podpora@duelonline.cz
+420 737 763 875
+420 725 558 544

Program DUEL:

duel@jezeksw.cz
+420 487 714 600

Know-how

Dlouholeté zkušenosti se správou serverů, internetovými technologiemi a účetním softwarem DUEL

 

Technologie

Virtualizace, mirroring a cloud ve spojení s technologiemi Microsoft, UNIX, HP a DELL. 

Bezpečnost

Softwarové i fyzické zabezpečení serverů, propracovaný systém zálohování a obnovy dat.

 

Úspora

Minimální počáteční investice do HW a SW s výrazně nižšími náklady za správu a provoz, než u vlastního řešení.