K čemu portál slouží?

Portál duelonline.cz byl vybudován pro potřeby sdílení a správy dat ekonomického systému DUEL v síti internet. Majitelé společností, manažeři, účetní, mzdoví účetní, skladníci, obchodníci, fakturanti, pokladní a v neposlední řadě také klienti účetních kanceláří - ti všichni mohou pracovat dohromady nad jedněmi daty, a to v reálném čase.
 

Komu je portál určený?

Portál duelonline.cz je určený všem uživatelům ekonomického systému DUEL, kteří potřebují vyřešit alespoň jeden z následujících požadavků:

Chci pracovat kdekoliv

Data uložená na serverech portálu duelonline.cz jsou přístupná odkudkoli ze sítě internet, a to i tam kde není nainstalovaný program DUEL.

Chci mít data v bezpečí

Portál duelonlune.cz se v rámci celého řešení prioritně stará o bezpečnost vašich dat. Nabízí několikanásobné zabezpečení přístupu na server a zmenšuje jeho napadnutelnou plochu na naprosté minimum. Přesto jsou pro případ nepředpokládané havárie či napadení každý den prováděny zálohy všech databází programu DEUL a jsou shromažďovány mimo váš server na záložních zařízeních k tomu určených.

Chci pracovat online

Důvodů, které vyžadují online sdílení firemních dat v programu DUEL, je celá řada. Například propojení poboček s centrálou, účetní pracuje z domova, klienti účetních kanceláří chtějí přístup do svých dat aj. Portál duelonline.cz je jednoduše pokrývá všechny.

Nechci investovat do vlastního serveru a jeho správy

S portálem duelonline.cz vám odpadnou veškeré náklady na pořízení a provoz celé serverové infrastruktury a její správy včetně pořízení licencí souvisejícícho softwaru a jeho upgradů. Na stránce Úspora si sami můžete spočítat, kolik vlastně ušetříte.

Potřebuji ověřené a funkční řešení bez rizika a ztráty dat

Nejlepší referencí je spokojený zákazník a věřte, že s každým novým nasazením nám jeden přibude :). Úspěšnost celého řešení tkví ale ve spojení špičkových technologií, dokonalé znalosti programu DUEL a dlouholetých zkušeností v oblasti správy serverů a poskytování internetových služeb.

Chci pracovat rychle

Servery portálu duelonline.cz leží na vysokorychlostních páteřních linkách internetu a jsou optimalizovány přímo pro provoz programu DUEL a správu jeho dat. Tím je zajištěna maximální rychlost zpracování a přenosu informací mezi klientem a serverem.

Chci pracovat kdykoliv

Portál duelonline.cz nikdy nespí a nerozlišuje pracovní dobu od času odpočinku, proto jsou vaše data dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Konektivita datacenter je zajištěna vždy několika nezávislými zdroji sítě internet. Garantovaná dostupnost činí nejméně 99,92%.
 

Kdo se o portál stará?

Portál duelonline.cz je provozován společností Ace IT s. r. o. Technickou správu provádí profesionálové v oblasti administrace serverů a online komunikace za úzké spolupráce oborníků vývojového týmu programu DUEL. Správa Vašich dat je tak pro potřeby programu DUEL v nejlepších rukách na českém i zahraničním trhu. 

Duelonline

Objednávky:

obchod@duelonline.cz
+420 777 116 484

Portál duelonline.cz:

podpora@duelonline.cz
+420 737 763 875
+420 725 558 544

Program DUEL:

duel@jezeksw.cz
+420 487 714 600

Know-how

Dlouholeté zkušenosti se správou serverů, internetovými technologiemi a účetním softwarem DUEL

 

Technologie

Virtualizace, mirroring a cloud ve spojení s technologiemi Microsoft, UNIX, HP a DELL. 

Bezpečnost

Softwarové i fyzické zabezpečení serverů, propracovaný systém zálohování a obnovy dat.

 

Úspora

Minimální počáteční investice do HW a SW s výrazně nižšími náklady za správu a provoz, než u vlastního řešení.