Partneři

Sekce partneři slouží jako rozcestník, který ukazuje na zajímavé weby s příbuznou či jinak zajímavou tématikou. Pokud máte zájem o zařazení do sekce a výměnu linků, kontaktujte nás na adrese seo@aceit.cz. Vzájemná výměna posílí weby v rámci internetových vyhledávačů a může uživatele internetu navést na zajímavé stránky.

Zajímavé weby :

Ekonomické stavby Ľudové príslovie hovorí – mám svoj dom, mám svoj hrad. A čo byt? Nie každý si môže dovoliť mať svoj dom. A tak je namieste otázka priam hamletovská – je mať vlastný byt menej, ako vlastniť svoj dom?!

Staviteľ rodinného domu musí čeliť veľkému množstvu rozhodnutia. Jedným z najzásadnejších je výber správnej Technólogie stavby

Koncepcia Pasivne stavby ktoré obstarávacie náklady sú porovnateľné s bežnými novostavbami, dokáže splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a zároveň ušetriť až 90% nákladov na vykurovanie. Celoročná spotreba tepla je tak nízka, že dom nepotrebuje klasický systém vykurovania

Usporne domy - Pasívny dom umožňuje ušetriť až 90% nákladov na vykurovanie pri zachovaní vysokého štandardu bývania.

Rekonstrukcia rodinného domu I pre kvalitnú rekonštrukciu platí, že základom úspechu je kvalitná plánovanie. Poradíme Vám.

Nízkoenergetické stavby sú stavby, ktoré spadajú do kategórie vyznačujúci sa podľa miery úspory energiena zabezpečenie prevádzky hotového domu.

Murované domy Najobľúbenejšie a stále najčastejšie realizovanou technikou výstavby rodinných domov sú v našej krajine bezpochyby murované domy.

Ekonomické stavby a naše skúsenosti.

Rodinné bývanie Cieľom modernýchekonomických projektov staviebje zladiť všetky tieto vlastnosti do jedného celku a rodinne tak poskytnúť všetko, po čom túži.

Technický stavebný dozor Stavebným dozorom znamená odborný dozor nad vykonávaním stavby svojpomocne, vykonávaný osobou, ktorá má vysokoškolské vzdelanie stavebného alebo architektonického smeru alebo stredné vzdelanie stavebného smeru s maturitnou skúškou a najmenej 3 roky praxe pri vykonávaní stavieb

Občianske stavby - Podstatnú úlohu v samotnom návrhu týchto stavieb hrajú urbanistickej súvislosti, tzn. napojenie stavby na okolie, regulatívy, kontext. Jednotná idea návrhu reagujúce na stavebný program a možnosti miesta odsúva riešenie detailu až do posledných fáz.

Interiér bývania - Zariadiť celkový interiér domu či bytu tak, aby zodpovedal vašim individuálnym predstavám a zároveň spĺňal požiadavky na bezpečný a zdravý život nie je ľahká záležitosť. Poradíme.

Požičky na bývanie - Praktické i ekonomické informácie o možnostiach financovať rekonštrukcie i nové stavby.

Projektová dokumentacia Projektová dokumentácia je nevyhnutnou súčasťou každého stavebného projektu.

Ekonomicke stavby skúsenosti

Originální dárky k narozeninám, které udělají vždy radost.

Přesun výrobní linky

Instalace strojního zařízení

Relokace strojů a technologie

Advokátní kancelář Praha s komplexní nabídkou účetních služeb

www.zfpakademie.cz - Česká jednička na zprostředkovatelském trhu společnost ZFP akademie,a.s.

Pro schválení naší nebankovní půjčky Vám stačí pravidelný měsíční příjem, věk nad 18 let a ručení nemovitostí v osobní vlastnictví.

Naše online právní poradna vám ušetří čas i další náklady spojené s osobní návštěvou kanceláře.

Chcete rozšířit, zúžit či provést vypořádání společné jmění manželů? V advokátní kanceláři Mgr. Živana Petrlová jsme pro vás ti praví.

Poradíme vám při potížích s věcným břemenem, při jeho vzniku, zániku i oceňování.

Mobilní telefony - vybírejte z široké nabídky mobilních telefonů v e-shopu Mobilni-telefony-biz.cz.

Levné mobilní telefony - kvalitní mobily za výhodné ceny nakoupíte v e-shopu Levne-mobilni-telefony.cz.

Váhy - váhy a vážící systémy pro domácnost, zdravotnictví, průmysl i dopravu.

Kvalitní pneumatiky na váš vůz nakupujte v e-shopu Centrumpneumatik.cz.

Bezpečnostní agentura High Security Plzeň zajišťuje technické služby Praha po celé České republice včetně lokalit Brno a Ostrava. Mezi speciality její bezpečnostní služby patří ochrana majetku osob v Praze i Plzni.

Safe Point Plzeň je bezpečnostní služba a agentura nabízející náhradní plnění Praha, ale i Brno nebo Ostrava. V rámci náhradního plnění je možné si vybrat úklidové práce Praha nebo technické služby.

Na webu Univerzita online najdete přednášky, zápisky a texty z vysoké školy na různá témata. Přednášky online z oboru právo, management nebo personalistika mohou být dobrým studijním zdrojem pro studenty jakékoli univerzity.

Výborný online článek o soutěži Euromanager můžete najít na stránce se zkušenostmi vítězného týmu Global Management Challenge z roku 2011. A pokud vás ekonomická tematika zajímá blíže, jsou k dispozici kromě Global Management Challenge i seminárky a Seminární práce na témata ekonomiky, personalistiky a managementu.

GMCHelper je stránka, kde lze najít v blogu tipy a strategie k mezinárnodní soutěži Global Management Challenge neboli Euromanager od vítězů ročníku 2011. Soutěž spočívá v řízení virtuální společnosti na světovém trhu a na stránce GMCHelper lze ke Global Management Challenge získat tipy, triky a návody nejen pro Euromanager Českou Republiku, ale i pro celý svět.

Dobrým zdrojem online informací o GMC je web o Global Management Challenge napsaný nejlepším týmem roku 2011 pro soutěžící v roce 2012. Euromanager je úspěšná celosvětová soutěž pro studenty a managery zajímající se o strategický management a řízení firmy. Bezpečnost soutěže je zajištěna použitím špičkového software.

Mezi nejlepší cizojazyčné stránky o GMC se řadí blog Global Management Challenge psaný v anglickém jazyce a určený pro všechny účastníky ročníku 2012. Na tomto blogu najdete i forum, kde se mohou soutěžící Global Management Challenge setkávat a vyměňovat si názory na simulaci.

easy-práce.cz - Nabídka práce, job, jobs - Denně nové nabídky práce od seriozních společností. Najděte novou práci ještě dnes!

Veškeré naše palubky jsou z kvalitních materiálů.

Už víte co umí hodinový manžel? Práce všeho druhu v domácnosti i na zahradě po celé Praze.

S různými pracemi u Vás doma Vám pomůže hodinový manžel. Přijedu k Vám po celé Praze.

Práci v domácnosti i na zahradě Vám zajistí hodinový manžel. Pro všechny Pražany.

Sledujte každý ten na ČT 1 Hodinový manžel. Co Vám hodinový manžel může vše nabídnout.

Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.

Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Flash disky Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru.

Zážitky Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.

Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.

Diamantové kotouče Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.

Zkumavky Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.

Internetový obchod Tvorba internetového obchodu, SEO, marketingová propagace.

Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.

Vedení účetnictví Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností.

Kesla Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.

Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.

offroad doplnky

Bagety Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova.

Terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.

Koberce Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.

Zálohování GAUZY Specialista na řešení Virtualizace, VMware vSphere, SharePoint a Exchange Hosting, Project Server a Outsourcing ICT

Kontajnery Spoločnosť Touax ponúka obytné kontajnery, bunky a ďalšie modulové stavby.

Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.

Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), rekonstrukce střechy atd.

Stavební software Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí.

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.

Autodíly Prodejna autodílů a náhradních dílů pro veškeré běžné typy vozů. Prodejna Jankovcova 27, Praha 7.

Sedací soupravy Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.

Účetnictví Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

CityBike Prague - půjčovna kol a tůry po Praze na kole Různé druhy cyklovyjížděk po Praze. Individuální půčování kol - od jedné hodiny až po celý den. Příznivé ceny, on-line rezervace.

Jazyková škola Praha Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.

Norwit - Stavební stroje a technika
Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.

Transfer Energy - Prodej elektřiny Služby v oblasti energetiky a správy budov. Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále posyktuje kompletní služby facility management.

Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Cestovní kancelář SMART travel nabízí dovolenou podle Vašich představ. Do široké škály našich nabídek patří zejména aktivní dovolené. Na léto si můžete vybrat cyklistické zájezdy a zájezdy na in-line brusle. Dále je velice oblíbený rafting. Zimní dovolenou můžete strávit v Alpách na lyžích, nebo na snowboardu. Zajímavou nabídkou jsou Wellness zájezdy, kdy se kombinuje relaxace a aktivní prožitek z dovolené.

Špičkové hodinky, které vynikají nad ostatními svým dokonalým zpracováním, nejmodernějšími technologiemi a nezaměnitelným vzhledem, nesou značku Davis. Davis nabízí dámské hodinky, které podtrhnou osobitý styl každé ženy a kvalitní pánské hodinky.

Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Zážitky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.

Široký výběr produktů značky Old Man Emu. Kompletní podvozky, tlumiče, listová pera, vinutá pera a tlumiče řízení.

Důchody a penze detailní informace pro dobrovolné spoření na důchod

Společnost Moris se zabývá výrobou prodejních stojanů z materiálů, které nestárnou. Vyzkoušejte si je ve Vašem obchodě.

marketingová komunikace je důležitou součástí každého podnikání.

Pořádáme akce s Morisem a jsou radostí pro každou team building párty. Ztmelte koletiv a bavte se s kolegy.

Výrobce skla s puncem kvality a dlouholetou tradicí.

Kupeg již řadu let zajišťuje pojištění úvěru pro střední i velké podnikatele.

Cornershop je snowboard shop který Vám padne jako ulitý.

Hypotéky - Open Finance, s.r.o. je plně nezávislá, profesionální makléřská společnost, která působí v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů, stavebního spoření a dalších finančních produktů.

Gekko.cz

Rošty pro vaše matrace.

Povinneruceni za pár korun. Zároveň si můžete zkusit povinne ruceni kalkulator v jednoduchém rozhraní, zároveň pro vás máme i parádní povinne pojisteni.

Duelonline

Objednávky:

obchod@duelonline.cz
+420 777 116 484

Portál duelonline.cz:

podpora@duelonline.cz
+420 737 763 875
+420 725 558 544

Program DUEL:

duel@jezeksw.cz
+420 487 714 600

Know-how

Dlouholeté zkušenosti se správou serverů, internetovými technologiemi a účetním softwarem DUEL

 

Technologie

Virtualizace, mirroring a cloud ve spojení s technologiemi Microsoft, UNIX, HP a DELL. 

Bezpečnost

Softwarové i fyzické zabezpečení serverů, propracovaný systém zálohování a obnovy dat.

 

Úspora

Minimální počáteční investice do HW a SW s výrazně nižšími náklady za správu a provoz, než u vlastního řešení.